Волонтери з усієї України об'єдналися в ініціативі ЮрШтаб та надають безкоштовну правову допомогу українцям з питань, що актуальні під час війни.

За законами воєнного часу Україна живе вперше. Вони відрізняються від мирного часу та дуже швидко змінюються. З початку війни запитань було більше, ніж відповідей, та люди потребували кваліфікованої юридичної допомоги. Це стало викликом для багатьох юристів.

Побачивши таку потребу від співвітчизників та готовність колег адаптуватись до нинішніх умов, спеціалисти із різних сфер вирішили об'єднатись в одну волонтерську ініціативу під назвою ЮрШтаб. Мета проєкту — надання безоплатної юридичної допомоги українцям з питань, що актуальні під час війни. ЮрШтаб розпочав свою роботу 4 березня 2022 року.

У нашій команді  майже 50 людей із різних регіонів України. Деякі волонтери допомагають, знаходячись за кордоном та проходячи військову службу в ЗСУ. Кожен розуміє важливість та цінність нашої спільної справи. Це можливість бути корисними на своєму професійному фронті, спілкуватись з колегами - однодумцями та спільно знаходити відповіді на складні питання. Наше паливо - бажання допомогати та наближувати нашу перемогу.

Консультуємо безкоштовно та анонімно (з обох сторін) через наш бот в телеграмі з питань, що актуальні під час війни.

Конфіденційність в умовах війни є дуже важливою складовою. З боку заявника - можливість поставити будь - яке питання, що його турбує. Це певне відчуття безпеки та простота у використанні бота. Для юристів та адвокатів - можливість убезпечити себе.

ЮрШтаб постійно розвивається та вдосконалюється, розвиває нові напрямки, розширює команду волонтерів. У команди є свої традиції, періодичні онлайн та офлайн - зустрічі. Юристи та адвокати можуть долучитись в якості волонтерів  до ініціативи, залишивши запит у боті.

практики

Наші напрямки домоги

Мобілізація. Військова служба
Мобілізація. Військова служба
Включаючи статус, права, обов'язки, гарантії осіб, що беруть участь у військових діях
Бізнес в умовах війни
Бізнес в умовах війни
Договірні відносини, податки, реєстрація та релокація
Внутрішньо переміщені особи
Внутрішньо переміщені особи
Отримання статусу, виплати, інша допомога
Безкоштовна Юридична допомога
Інше
Українці закордоном, сімейні питання, благодійна та гуманітарна допомога
Трудові відносини
Трудові відносини
Права та обов'язки працівників та роботодавця, гарантії, можливості в умовах воєнного стану
Імміграційні питання у Великій Британії
Імміграційні питання ВБ
Консультують британські юристи українською та англійскою мовами
Отримати консультацію
Переходьте до боту та ставте ваше питання. Наші юристи залюбки нададуть Вам безкоштовну допомогу
Відкрити бот